KEŞİF

Müşterinin talebi üzerine deneyimli ve konunun uzmanı ustalarımız, müşterinin taleplerini ve beklentilerini dinleyerek operasyon montaj yerinin tabela takılacak yer, folyo uygulanacak alan vb. net ölçümlerini yaparak notlarını grafikere iletir.

TASARIM

Müşterinin talebleri üzerine kullanılacak materyaller belirlenir (Branda germe, Alüminyum Kompozit kaplama, Kutu Harf, Krom Harf, Pleksi Harf, Işıklı Tabela, Işıksız Tabela, Totem Tabela, Folyo Kaplama, Araç Kaplama vb.). Ölçülere uygun şekilde hedef kitle göz önüne alınarak tasarım yapılır. Tasarımı müşterice onaylanan dosya proje halinde getirilir ve imalata alınmak üzre atölyeye verilir.

İMALAT

Tasarımdan veya müşteriden gelen proje dosyası (Tabela, Totem Tabela, Yönlendirme Levhası, Işıklı-Işıksız Logo Uygulama, Folyo Kaplama, Araç Kaplama, vb.) performansı en verimli materyaller kullanılarak deneyimli ustalarımızca bir araya getirilip, montelenip eloktronik ve mekanik aksam kalite kontrolden geçirildikten sonra imalata hazır hale getirilir.

MONTAJ

İmalattan çıkan ürün Kalite kontrolden geçtikten sonra SSK’lı ve İş Güvenliği Sertifikalı Ustalarımızca Tabela, Totem, Kutuharf, Logo Uygulama, Folyo Kaplama, Cam Giydirme, Araç Kaplama vb. Montaj Yapılır.

İzmir Tabela Firmaları

Firmamız reklam baskı ve tabela sektöründe müşterilerinin ihtiyaçları doğrultusunda görsel ve teknik çözümler sunmaktadır. Yaptığımız işlerle ve müşteri memnuniyetiyle ciddiyetimizi her fırsatta göstermekteyiz.

izmirtabelasanayi.com