İLETİŞİM 0506 475 20 91

KUTU HARF NEDİR?
KUTU HARF TABELAlar bir çok farklı malzemelerden üretilen, firmaların, kurumların ve iş yerlerinin isimlerini, logolarını temsil eden TABELA lardır. Router ve Lazer cihazlarıyla kesilerek harf şekline getirilirler duvar dönülerek KUTU HARF olurlar. Hem iç, hem de dış mekanlarda ışıklı ve ışıksız şekillerde kullanılmaktadırlar. Bu tür REKLAM çalışmaları ilgi çekici ve hoş göründükleri için özellikle alışveriş merkezleri gibi kapalı ortamlarda daha çok tercih edilmektedirler


KUTU HARF nelerden yapılır? PLEKSİ KUTU HARF – ALÜMİNYUM KUTU HARF – KROM KUTU HARF – SAC KUTUHARF – AĞŞAP KESİM KUTU HARF
Bir Çok REKLAM Alanında Kullanılır :
IŞIKLI TABELA – TOTEM TABELA – İNŞAAT TABELASI – YOL LEVHASI – PARAPET REKLAMLARI – DUVAR REKLAMLARI – KOMPOZİT TABELA ÜZERİ UYGULAMALAR – OFİS İÇİ DEKORASYON – ALIŞ VERİŞ MERKEZLERİ VS.

3D KUTU HARF
Projelerinizi gerçekleştirmek için AYTAY REKLAM ı arayın. Çözümlerimizi grafik tasarımcılarına, iletişim ajanslarına, MİMARlara veya perakende profesyonellerine sunuyoruz. Ama sadece o değiL! Gerekli olan herhangi bir kabartma KUTU HARF uygulamasını doğru metaryallerle gerçekleştiriyoruz. Kabartmalı KUTU HARF ler çeşitli malzemeler, biçimler ve fiyatlarda mevcuttur.

İç veya dış mekanlarda kabartmalı KUTU HARFLER koşulsuz bir dekorasyon öğesi haline gelmiştir. Değerlerini temsil eden bir kelimeyi, anlamlı bir cümleyi veya adınızı, REKLAM ınızı göstermek, size çok önemli bir farklılaşma unsurunu garanti eder. REKLAM ı kişiselleştirmek hiç bu kadar moda olmamıştı! Kurumsal ve kişisel bir mesajı REKLAM ı iletmek için kabartmalı harflerden daha iyi ne olabilir?

Her şeyden önce, malzeme seçimi mümkün. PVC, alüminyum, paslanmaz çelik, ahşap… Sizi tatmin edecek çok çeşitli malzemelere sahibiz. Ardından, lazer kesim makinemiz, harflerinizi kesmek için size hassas çizim seçenekleri sunabilir. Bu, size tamamen kişiselleştirilmiş bir hizmet sunmamızı sağlar. Ve bu, formatı unutmadan! Yani malzeme kalınlığı ve harf boyutunu siz seçin! Bazı malzemeler için, kullanılan renk veya yapıştırıcı ile kişiselleştirme yapılabilir. Dileğimiz, ihtiyaçlarınızı mümkün olduğunca karşılamak olup, size sunabileceğimiz çok geniş düz veya desenli yelpazemiz var.

Çok küçük şekillerin kesilmesi durumunda LAZER KESİM önereceğiz.

İsteğiniz ne olursa olsun bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.

Bir Çok REKLAM Alanında Kullanılır :
IŞIKLI TABELA – TOTEM TABELA – İNŞAAT TABELASI – YOL LEVHASI – PARAPET REKLAMLARI – DUVAR REKLAMLARI – KOMPOZİT TABELA ÜZERİ UYGULAMALAR – OFİS İÇİ DEKORASYON – ALIŞ VERİŞ MERKEZLERİ VS.

PARAPET GİYDİRME NEDİR?
Parapet, çatılarda, balkonlarda İNŞAAT ÇEVRESİ veya yapının zemin ile kesiştiği bölümlerde kötü görünümü önleme amacıyla yapılan REKLAM kaplamasıdır. Parapet detayı aşağıdaki gibi açıklanabilir.

İNŞAAT TABELASI İNŞAAT çevresini girilmesi tehlikeli bölgeyi izole ederken üzeri REKLAM giydirilerek kötü görüntü kapatılır. İNŞAAT TABELASI Özellikle de sanayi tipi yapılarda çatı eğimini gizlemek veya yağmur deresini gizlemek amacıyla çatının cephe ile kesiştiği bölge boylu boyunca REKLAM – İNŞAAT TABELASI – REKLAM GÖRSELİ ile kaplanabilir. Bu uygulama endüstriyel yapının düzgün ve göze hitap eden bir görünüme sahip olmasını sağlar.

Cephe kaplaması ile aynı hizada genellikle maksimum mahya yüksekliğine kadar çıkıntı yapılır ve kaplamanın üst tarafı TABELA – REKLAM GÖRSELİ – İNŞAAT TABELASI ile kapatılır. Bu da kötü görünümü önler ve aynı zamanda kaplamanın hassas bölgelerini de koruma sağlar.
Bir Çok REKLAM Alanında Kullanılır :
İNŞAAT TABELASI – YOL LEVHASI – PARAPET REKLAMLARI – DUVAR REKLAMLARI – KOMPOZİT TABELA ÜZERİ UYGULAMALAR – ALIŞ VERİŞ MERKEZLERİ VS.

Germe Branda (vinil – vinyl) malzeme PVC türünde organik bileşikli bir malzemedir. Dayanıklı, hafif ve üzerine dijital baskı yapılır oluşu, vinili bir çok alanda kullanıma sunar.
TABELA : Kutu profil karkas üzerine ilave edilen aksesuarlar yardımıyla gerilerek uygulanan DİJİTAL BASKILI BRANDA çalışmasına bu işlem ışıklı yada ışıksız olabilir GERME BRANDA / VİNİL TABELA adı verilir!

Branda Germe (Vinil) malzeme olarak PVC türündedir ve organik bileşikli bir malzemedir. Yapı olarak da dayanıklı, hafif ve üzerine dijital baskı yapılır şekildedir.

Branda Germe bir çok alanda da kullanılabilir. Bu alanlara örnek olarak Tanıtım veya reklam amaçlı afiş baskı, pankart baskı çalışmaları, Atatürk posterleri, duvar kaplama – dekorasyon, totem baskısı, cephe, bina germe vinil dijital baskı, billboard baskısı, ışıklı tabela branda baskısı, fuar stand baskısı gösterilebilir.


Bir Çok REKLAM Alanında Kullanılır :
GERME BRANDA TABELA – IŞIKLI TABELA – TOTEM TABELA – İNŞAAT TABELASI – YOL LEVHASI – PARAPET REKLAMLARI – DUVAR REKLAMLARI

FOLYO UYGULAMA Nedir?
DİJİTAL BASKILI, FOLYO KESİM yada BASKISIZ RENKLİ FOLYO UYGULAMA ofis duvarı folyo kaplama, ofis camları folyo kaplama, işyerleri camları folyo kaplama, tabela folyo kaplama, değişik metaryaller üzeri folyo kaplama, kamyon – kamyonet – minibüs – otobüs – taksi gibi arçlar REKLAM ve renk değişim folyo giydirme
yapılan zeminin altındaki orijinal boyanın dış etkenlerden etkilenmemesi ve korunması, renginin değiştirilmesi, mevcut boya hatalarının ve çiziklerin saklanması veya bölgesel renklendirmelerle dekoratif amaçlarla ilgili alanın dış yüzeyinin folyolarla kaplanmasıdır.

Bir Çok REKLAM Alanında Kullanılır :
GERME BRANDA TABELA – IŞIKLI TABELA – TOTEM TABELA – İNŞAAT TABELASI – YOL LEVHASI – PARAPET REKLAMLARI – DUVAR REKLAMLARI – KOMPOZİT TABELA – CAM GİYDİRME – ARAÇ GİYDİRME – REKLAM ARACI

İZMİR ALİAĞA BALÇOVA BAYINDIR BAYRAKLI BERGAMA BORNOVA BUCA ÇEŞME ÇİĞLİ DİKİLİ FOÇA GAZİEMİR GÜZELBAHÇE KARABAĞLAR KARABURUN KARŞIYAKA KEMALPAŞA KONAK MENDERES MENEMEN NARLIDERE SEFERİHİSAR TİRE TORBALI URLA MANİSA

İzmir Tabela Firmaları

Firmamız reklam baskı ve tabela sektöründe müşterilerinin ihtiyaçları doğrultusunda görsel ve teknik çözümler sunmaktadır. Yaptığımız işlerle ve müşteri memnuniyetiyle ciddiyetimizi her fırsatta göstermekteyiz.

izmirtabelasanayi.com